В Італії випустили аналог Pokemon Go, у якому треба збирати святих. Папа Римський благословив

Автор:
Степан Смишляєв
Дата:

Католицька організація Fundacion Ramon Pane випустила аналог гри Pokemon Go, у якій треба збирати святих, пише Independent.

Нова гра називається Follow JC Go («Ідіть за Ісусом Христом»), вона використовує елемент «доповненої реальності» — пересуваючись в реальному світі, ви також просуваєтеся у грі та взаємодієте з різними об'єктами. Однак замість боїв з покемонами у цій грі потрібно відповідати на пов'язані з релігією питання та набирати в команду біблійних персонажів і святих.

Ця гра спрямована на релігійне виховання: крім відповідей на питання, можна почитати, чим відомий кожен персонаж гри, що він робив у реальному світі. «Все сьогодні — спілкування та стосунки серед молоді — проходить через смартфони. Ми хотіли бути там і запропонувати їм освітню відеогру, яка є релігійною та інтерактивною», — зазначив виконавчий директор Fundacion Ramon Pane Ріккардо Грзона.

Грзона додав, що Папа Римський Франциск «не дуже технологічна людина», але підтримав ідею гри. Він навіть дав їй своє благословення.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо