Ветеран АТО приніс Україні «срібло» з метання диска на «Іграх нескорених»

Автор:
Олена Мельник
Дата:

Facebook / Invictus Games: Team Ukraine

Українець Юрій Дмитренко посів друге місце з метання диска на міжнародних змаганнях «Ігри нескорених» у Сіднеї. Українська збірна має вже 12 медалей.

«Ранок починається зі срібла. Вітаємо Юрія Дмитренка. Друге місце з метання диска та загальний результат — 36,65. Дуже круто! Вболіваймо, бо Нескорені цього варті», — повідомлено на сторінці української збірної на «Іграх нескорених».

Ранок починається зі срібла Invictus Games Sydney 2018 presented by Jaguar Land Rover! Вітаємо Юрія Дмитренка :) Друге...

Gepostet von Invictus Games: Team Ukraine am Mittwoch, 24. Oktober 2018

Юрій Дмитренко — патрульний поліцейський, брав участь у бойових діях на Донбасі в 2014—2016 роках. На змаганні він обійшов спортсмена з Естонії, але першим місцем поступився американцю.

Сьогодні, 25 жовтня, українські спортсмени також успішно пройшли кваліфікаційний відбір зі стрільби з лука.

Кваліфікаційні відбори лучників пройдено! Усі наші лучники продовжують змагатися. В категорії новачків- чоловіків Сергій...

Gepostet von Invictus Games: Team Ukraine am Mittwoch, 24. Oktober 2018

Цьогоріч Україну на змаганнях представляють 14 чоловіків та одна жінка. Українці змагаються у 6 видах спорту: пауерліфтингу, веслуванні на тренажерах, легкій атлетиці, плаванні, стрільбі з лука та велоспорті на шосе. «Ігри нескорених» триватимуть до 27 жовтня.

У перший день «Ігор нескорених» 21 жовтня український спортсмен Денис Фіщук здобув бронзу в велогонці.

А перші золоті медалі для української збірної на Invictus Games 2018 принесли Олександр Бєлобоков та Сергій Ільницький, які перемогли в веслуванні на тренажерах.