Над арсеналом поблизу Ічні дозволили польоти 

Автор:
Олена Мельник
Дата:

Над складом боєприпасів поблизу міста Ічня Чернігівської області дозволи польоти, повідомило у Facebook Державне підприємство обслуговування повітряного руху України.

«Сьогодні о 00:00 ми повністю відкрили повітряний простір від поверхні Землі до безкінечності (unlimited) в радіусі 30 км від епіцентру вибухів 9 жовтня 2018 року на складах з боєприпасами», — заявив заступник директора «Украероруху» Олександр Волков.

#Ічня«Сьогодні о 00:00 ми повністю відкрили повітряний простір від поверхні Землі до безкінечності (unlimited) в...

Gepostet von Украерорух/UkSATSE am Mittwoch, 24. Oktober 2018

Зазначається, що на польоти обмеження не вплинуло, тому жодних затримок для повітряних суден не було.

«Заходи з безпеки триватимуть до повного розмінування ділянок, прилеглих до території арсеналу», — додали на підприємстві.

24 жовтня на території 6-го військового арсеналу поблизу Ічні повністю ліквідували пожежу. З 18:00 відновлено рух автомобілів та залізничне сполучення в Ічнянському районі. Мешканцям дозволили повертатися у свої оселі. З 29 жовтня, після завершення канікул, діти зможуть піти в місцеві навчальні заклади.

Пожежа на військовому арсеналі поблизу Ічні виникла у ніч на 9 жовтня .Вогонь охопив близько його третини, почали вибухати боєприпаси. З прилеглих населених пунктів евакуювали 12,5 тисяч осіб, багато будинків залишилися без світла та газу. Над територією складів закрили повітряний простір, також зупинили залізничне та автомобільне сполучення.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо