«Треба голосувати!» Актор Роберт де Ніро прокоментував надісланий йому пакет із саморобною бомбою

Дата:
«Треба голосувати!» Актор Роберт де Ніро прокоментував надісланий йому пакет із саморобною бомбою

Theo Wargo / Getty Images for Tony Awards Productions

Американський актор Роберт де Ніро прокоментував отримання пакета з саморобним вибуховим пристроєм у політичному ключі. Про це пише Deadline.

«Дякувати Богу, ніхто не постраждав, і я дякую хоробрим і спритним правоохоронцям, які захистили нас. Є щось більш потужне, ніж бомби, — це ваш голос. Люди повинні голосувати!» — заявив де Ніро.

Де Ніро є противником політики Трампа, про що неодноразово заявляв публічно. На церемонії вручення театральної премії Tony Awards в Radio City Music Hall в Нью-Йорку 11 червня де Ніро з'явився на сцені, щоб представити Брюса Спрінгстіна. Артист підійшов до мікрофона і заявив: «Я скажу лише одне: f*ck Trump».

25 жовтня Роберт де Ніро теж отримав підозрілу посилку з саморобним вибуховим пристроєм. Бомбу надіслали до ресторану актора в Нью-Йорку. Із закладу всіх евакуювали. Посилка була схожа на ті, які раніше отримали колишній президент США Барак Обама, колишній директор ЦРУ Джон Бреннан, мільярдер Джордж Сорос та інші.

Бомби містилися в 15-сантиметрових трубках. Їх начинили уламками скла в якості елементів, що завдають поранення.

За даними ЗМІ, посилки отримували ті, хто активно виступає проти політики Дональда Трампа. Станом на 26 жовтня поліція США виявила 12 «вибухових» пакетів.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо