Боксер Володимир Кличко відкрив новий спортивний портал

Автор:
Олена Мельник
Дата:
Боксер Володимир Кличко відкрив новий спортивний портал

Скакодуб Андрій / УНІАН

Український боксер, екс-чемпіон світу Володимир Кличко став співзасновником нового спортивного порталу Mixsport.pro.

Ресурс має пропагувати здоровий спосіб життя та інформувати про головні події, йдеться на сайті міського голови Києва Віталія Кличка.

«Ми хочемо, щоб це був сервіс, за допомогою якого за кілька секунд можна отримати детальну інформацію про будь-який вид спорту в Україні: де розташовані офіси федерацій, де розташовані спортивні секції, та багато іншого», — сказав Володимир Кличко під час презентації.

Футбольні поля, спортивні школи та клуби, стадіони та басейни — усі спортивні майданчики зібрані на одній карті. Головний пошук порталу працює за двома параметрами: геолокація спортивних закладів та види спорту. За допомогою сервісу користувач може подивитися, як виглядає та чи інша спортивна локація, обрати собі персонального тренера, знайти профільні федерації та їх представників у регіонах.

Технічну підтримку порталу надала кампанія Google. Його планують наповнювати корисною інформацією та постійно оновлювати базу даних.

До речі, нещодавно Володимира Кличка запросили викладати в Гарвардському університеті в США.

Раніше в Індії створили стартап, за допомогою якого місцеві пари продають запрошення іноземцям на своє весілля. Майбутні молодята описують подробиці свого весілля на веб-сайті Join My Wedding, а мандрівники можуть придбати квитки на церемонію, яку хочуть відвідати. 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо