Співачка Анастасія Приходько йде в політику — у команду Тимошенко

Автор:
Олена Мельник
Дата:

Гонтар Володимир / УНІАН

Співачка Анастасія Приходько вирішила залишити сцену і йде у політику. Про це вона заявила на своїй сторінці у Facebook.

«Обдумуючи своє майбутнє, я прийшла до висновку, що як у політика у мене буде більше можливостей допомагати нашим бійцям, тимчасово переміщеним особам і всім нужденним. І свою допомогу я бачу у відновленні соціальної справедливості для кожного нужденного громадянина України», — написала вона.

Шaновні друзі! Кілька тижнів тому я сказала, що покидаю велику сцену. Це було обдумане рішення, яке далося мені...

Gepostet von Анастасія Приходько am Montag, 29. Oktober 2018

Анастасія Приходько каже, що приєднується до передвиборчої команди Юлії Тимошенко та Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

«Я зробила свій усвідомлений вибір і йду в команду Юлії Володимирівни Тимошенко. Чому саме Ю. В. Тимошенко і партія «Батьківщина»? Тому що я вважаю, що Юлія Володимирівна — найсильніший політик України, і вона дуже імпонує мені своїми людськими якостями», — додала співачка.

15 жовтня Анастасія Приходько завила, що йде зі сцени. У своєму дописі у Facebook артистка зізналася, що втомилася чути про те, що вона не формат.

«Всі щось принесли в моє життя, я пробачаю всіх і прошу вибачення за те, що я хочу вперше за 11 років побути один на один з собою, приділити собі час!» — додала вона.