Російські силовики сім годин шукали зброю в будинку кримського татарина

Автор:
Олена Мельник
Дата:
Російські силовики сім годин шукали зброю в будинку кримського татарина

Facebook / Крымская солидарность

У селі Жемчужина Криму на анексованому півострові російські силовики близько семи годин обшукували будинок кримських татар і затримали Дилявера Гафарова, повідомляється на сторінці організації «Кримська солідарність» у Facebook.

«Обшук проводився працівниками ФСБ, був початий, за словами батька затриманого Дилявера Гафарова, близько третьої години ночі. Силовики сказали, що шукають зброю, але в списку вилучених речей її немає, оскільки не виявили», — йдеться в повідомленні.

ОБЫСК!UPD_2. Никаких документов о проведении обыска силовики не оставили.UPD_1. Дилявер Гафаров вывезен силовиками...

Gepostet von Крымская солидарность am Dienstag, 30. Oktober 2018

ФСБ вилучила ноутбук, телефони, документи, український і російський паспорти кримського татарина. Зазначено, що ніяких документів про проведення обшуку силовики не залишили. Дилявера Гафарова імовірно вивезли в сімферопольський слідчий ізолятор, його рідні виїхали за ним.

Затриманий — місцевий житель, продавець у магазині, повідомляє «Крим.Реалії». Обшук закінчився близько 11 годин. За словами тітки, офіційно Диляверу Гафарову «нічого не пред'являли», однак його можуть підозрювати в участі у «Кримськотатарському добровольчому батальйоні імені Номана Челебиджихана».

Влада анексованого Росією Криму планує передати майно Меджлісу кримськотатарського народу Духовному управлінню мусульман Криму. Перелік об'єктів власності Меджлісу, про який іде мова, не оголосили.

У 2014 році Арбітражний суд Криму відібрав будівлю Меджлісу на користь російської держави, її приміщення обшукали. 26 квітня 2016 року підконтрольний Росії Верховний суд Криму заборонив діяльність Меджлісу.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо