Справа Гандзюк: у будинку екс-помічника нардепа Паламарчука сталася пожежа

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

На території будинку Ігоря Павловського, якого називають посередником між виконавцями та замовником нападу на Катерину Гандзюк, сталася пожежа. Про це у Facebook пише журналістка Мар'яна П'єцух.

На паркані також є написи: «Смерть собаці» і «Вбивця».

В будинку Ігоря Павловського, якого назвали посередником між організатором і замовником вбивства Катерини Гандзюк, шось горить. Там же напис на паркані "Вбивця".Фото не моє, з фб - Івана Оберемка

Gepostet von Mariana Pietsukh am Mittwoch, 7. November 2018

Раніше в Telegram-каналі TheNewsRoom повідомили, що у справі Гандзюк правоохоронці допитали Ігоря Павловського, помічника нардепа від «Блоку Петра Порошенка» Миколи Паламарчука. За інформацією Facebook-групи «Хто замовив Катю Гандзюк?», Павловський був посередником між виконавцями злочину і замовником. Нібито саме він передавав кошти за вбивство активістки керівнику групи виконавців нападу — Торбіну.

6 листопада Паламарчук звільнив Павловського, аби той мав можливість довести слідству свою позицію. На думку нардепа, це дозволить уникнути тиску на слідство. У той же день Верховна Рада створила Тимчасову слідчу групу для розслідування нападу на активістку.

На Катерину Гандзюк вилили близько літра кислоти 31 липня. Вона отримала хімічні опіки 30% тіла. 4 листопада Гандзюк померла в лікарні.

У нападі на дівчину підозрюють п'ятьох осіб: Сергія Пастуха, Володимира Васяновича, Віктора Горбунова, Микиту Грабчука та В'ячеслава Вишневського. Поліція передала справу про вбивство Гандзюк до Головного слідчого управління Служби безпеки України.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо