У Києві на півдорозі зламався фунікулер з людьми. Рух відновили через півтори години

Дата:

Синиця Олександр / УНІАН

У Києві тимчасово не працював фунікулер. Про це повідомив «Київпастранс» у Facebook. Рух фунікулера зупинили в неділю 11 листопада з 14.30 через технічні причини.

«Пасажири! З 14:30 тимчасово призупинено рух фунікулера. Наші фахівці вже на місці і працюють над усуненням технічних несправностей», — йдеться в повідомленні.

🚧 Пасажири! З 14:30 тимчасово призупинено рух фунікулера. Наші фахівці вже на місці та працюють над усуненням технічних несправностей 💪🏽Враховуйте це, будь ласка, при плануванні поїздок. фото @istetsen 💛

Gepostet von Комунальне підприємство "Київпастранс" am Sonntag, 11. November 2018

Менше ніж за півтори години рух відновили. У соцмережах користувачі розповіли про причину проблеми. Виявляється, фунікулер зламався на півдорозі вгору до Володимирської гірки. Людей довелося евакуйовувати, а дехто вже встиг викликати ДСНС.

Захотів проїхатись Київським фунікулером, але не судьба, зламався відїхавши 5м від станції. Працівникам для того щоб...

Gepostet von Feliks Oleksandrovych am Sonntag, 11. November 2018

Зазвичай фунікулер працює без вихідних з 8:00 до 22:00. Інтервал руху вагонів 2—5 хв., залежно від кількості пасажирів. Довжина маршруту 222 м, а різниця висот між станціями становить 75 м. Востаннє рейковий трамвайчик закривали на ремонт з 17 липня по 23 серпня 2018 року, а у 2015 році вагони повністю оновили і перефарбували.