Вбивство Гандзюк: в офіс активістів приїжджала поліція

Автор:
Олена Мельник
Дата:

Facebook / Наталя Седлецька

У сквот «Речовий доказ», який використовує як офіс ініціатива «Хто замовив Катю Гандзюк?», у ніч на 13 листопада приїжджала поліція. Активісти повʼязали це із затриманням колишнього помічника депутата Верховної Ради Миколи Паламарчука (БПП) Ігоря Павловського. Про це йдеться на сторінці активістів у Facebook.

«Поліція не могла затримати його три місяці, поки справу не передали в СБУ. Ми повʼязуємо затримання Павловського й атаку поліції на сквот, який слугував за організаційний простір для нашої ініціативи. Ми не вважаємо це збігом і розцінюємо як спробу тиску на ініціативу і свідоме створення складнощів нашій роботі», — заявили активісти.

У сквот Речовий доказ, який використовує за офіс ініціатива Хто замовив Катю Гандзюк приїхала поліція. Нагадаємо, саме...

Gepostet von Хто замовив Катю Гандзюк? am Montag, 12. November 2018

Водночас журналістка Наталія Седлецька зазначила, що у галереї-сквоті «Едукаторіум» на вулиці Рейтарській митці та художники, які більше двох років розбудовували відкритий творчий осередок, опинилися на межі виселення.

«Їм вимикали світло, і тут з’явилися нібито нові орендарі. Кажуть, уклали з власником новий контракт на оренду всього другого поверху, хоча документів не показали. Вони ж написали заяву в поліцію — поскаржились на митців, які виселятися не збираються, бо в них іще діє свій контракт на оренду. Це протистояння вже переросло в дещо набагато більше за боротьбу художників за одне приміщення», — написала Седлецька на своїй сторінці у Facebook.

У галереї-сквоті Едукаторіум на вулиці Рейтарській сьогодні гаряче. Митці та художники, які тут більше двох років...

Gepostet von Natalie Sedletska am Montag, 12. November 2018