Через три години після вимоги Порошенка в Смілі зʼявилося тепло

Автор:
Степан Смишляєв
Дата:

Dominik Kuhn / Unsplash

У місті Сміла (Черкаська область) подали газ на 15 з 20 котелень і почали включати тепло на обʼєкти соціальної сфери. Про це у Facebook повідомив віце-премʼєр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко.

«3 години з моменту проведення Комісії ТЕБ НС за участю президента України Петра Порошенка: поданий газ на перші 8 котелень з 20. Зараз у них ведеться розпал і вихід на робочий температурний режим, потрібен час. До них підключені 5 дитячих садків, 7 шкіл, 3 лікарні, а також 45 будинків з 152», — написав він.

За його словами, до 20 котелень міста підключені 152 будинки, в яких проживає 19,7 тис. осіб. Всього в Смілі 68 тис. жителів.

#Сміла❗3 години з моменту проведення Комісії ТЕБ НС за участю Президента України Петро Порошенко:❗Подано газ на перші...

Gepostet von Геннадій Зубко am Donnerstag, 15. November 2018

Пізніше Зубко повідомив, що газ подали у 15 котелень, до яких підключені 77 будинків, 9 шкіл, 3 лікарні, 8 дитячих садків. Чотири котельні вже подають тепло, решта — в процесі запуску. Віце-премʼєр пообіцяв додатково повідомляти про те, коли котельні вийдуть на робочий температурний режим.

Апдейт по #Сміла👉 Газ подано вже на 15 котелень з 20, до яких підключена соцсфера: 77 будинків зі 152, 9 шкіл, 3...

Gepostet von Геннадій Зубко am Donnerstag, 15. November 2018