У столиці Чечні на поліцейському посту підірвалася смертниця

Автор:
Ольга Подчекаєва
Дата:

На контрольно-пропускному пункті поліції на околиці столиці Чечні Грозного жінка підірвала себе, передає Інтерфакс.

За словами виконуючого обовʼязки міністра внутрішніх справ Чечні Апті Алаудінова, поліцейські помітили «неадекватну поведінку» молодої жінки, яка підходила до КПП, попросили її зупинитися і предʼявити документи, однак вона не зробила цього. Помітивши на ній саморобний вибуховий пристрій, поліцейські зробили попереджувальний постріл, після чого «дівчина здійснила самопідрив».

За словами поліцейського, вибух стався близько 16 години за московським часом. Крім жінки ніхто не постраждав. Смертниця, ймовірно, не була уродженкою Чечні й могла бути з Дагестану.

Telegram-паблік CHECHNYA з посиланням на джерело в регіональному МВС, також пише, що жінка була з Дагестану. «Уродженку Дагестану «вели» співробітники поліції. Тільки-но факт її намірів став відомий, її спробували зупинити», — стверджує джерело.

Телеканал «360» опублікував відео з місця самопідриву смертниці.

Место самоподрыва женщины в Грозном

💥 Видео с места, где женщина устроила самоподрыв в Грозном. Личность погибшей не установлена. Пострадавших нет.Взрыв произошел в районе 21 контрольно-пропускного пункта. До него смертница не дошла около 75 метров. По словам дежурного, женщина находилась под наблюдением дагестанского Центра по противодействию экстремизму

Gepostet von 360TV am Samstag, 17. November 2018

За даними телеканалу, вибух стався в районі 21 контрольно-пропускного пункту. До нього смертниця не дійшла близько 75 м.