Німеччина заборонить вʼїзд 18 чиновникам Саудівської Аравії, причетним до вбивства Хашоггі

Дата:
Німеччина заборонить вʼїзд 18 чиновникам Саудівської Аравії, причетним до вбивства Хашоггі

Ahmet Bolat / Anadolu Agency/Getty Images

Німеччина заборонить в'їзд на свою територію для 18 громадян Саудівської Аравії, підозрюваних у причетності до вбивства журналіста Джамаля Хашоггі. Про це повідомляє Reuters.

Представник міністерства закордонних справ Німеччини сказав, що заборони на в'їзд отримали 15 членів загону, збвинуваченого у скоєнні вбивства, та ще троє підозрюваних в організації злочину.

Дипломат не відповів на питання, чи потрапив до переліку персон нон-грата спадкоємний принц Мохаммед бін Салман, обвинувачений розвідкою Сполучених Штатів у тому, що він замовив вбивство журналіста.

• Журналіст The Washington Post Джамаль Хашоггі зник 2 жовтня після того, як зайшов у генконсульство Саудівської Аравії в Стамбулі. Спочатку влада Саудівської Аравії заявляла, що злочин став результатом раптової бійки, але потім визнала, що вбивство Хашоггі було навмисним.

• За версією турецьких слідчих, Хашоггі задушили відразу після входу в будівлю генконсульства, а потім його тіло розчленували й розчинили в кислоті.

• The Washington Post 16 листопада повідомила, що ЦРУ дійшло висновку про те, що наказ про вбивство Хашоггі віддав безпосередньо спадкоємний принц Саудівської Аравії Мохаммед бін Салман.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо