Гриценко подав до суду на БПП. Каже, представники партії брехали про його роботу

Автор:
Степан Смишляєв
Дата:

Wikimedia Commons

Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко подав до суду позов проти партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Про це він повідомив у Facebook.

«За поширення завідомо неправдивої інформації через їхню ТСК вони тепер відповідатимуть у суді — і партія БПП, і її брехливі депутати, персонально. Судовий позов складено і в Дніпровському районному суді міста Києва сьогодні вже зареєстровано — готуйтеся», — написав Гриценко.

За поширення завідомо неправдивої інформації через їхню ТСК вони тепер відповідатимуть у суді - і партія БПП, і її...

Gepostet von Анатолій Гриценко am Dienstag, 20. November 2018

У позові про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації згадується пост нардепа від БПП Олександра Бригинця від 17 вересня. У ньому депутат писав, що Гриценко з 2005 по 2007 рік, коли був міністром оборони, продав військового майна на 1,3 млрд грн.

Він посилався на інформацію Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради для проведення розслідування відомостей щодо фактів розкрадання у Збройних силах та підриву обороноздатності держави у період з 2004 по 2017 рік.

Інформація від Тимчасової слідчої комісії про те, як міністри розпродавали армію:Лебедев при Азарову/Янмку (2012-2014)...

Gepostet von Олександр Бригинець am Montag, 17. September 2018