Біля Будинку профспілок у Києві сталася сутичка між поліцією та активістами. Правоохоронці застосували газ, є постраждалі

Автор:
Олена Мельник
Дата:
Біля Будинку профспілок у Києві сталася сутичка між поліцією та активістами. Правоохоронці застосували газ, є постраждалі

Facebook / Євген Карась

У центрі Києва на Майдані Незалежності у ніч 22 листопада сталася сутичка між правоохоронцями та активістами, які протестували проти відкриття кафе KFC у Будинку профспілок. Про це повідомила праворадикальна громадська організація «С14».

«Ми разом з гарними людьми зробили невеликий перфоманс, щоб привернути увагу до звіздєца на місці, де гинули люди. Поспілкувались про це з персоналом та відвідувачами. Далі не встигли піти, як нас оточило близько кількох десятків автоматчиків. Нас у кільці промусолили хвилин 40. Усе тихо-мирно. А далі ні з того, ні з сього ззаду залітає «Беркут» і починає всіх бити, заливати газом і пакувати», — зазначили у «С14».

Продовжується двіж

Gepostet von Alex Savich am Mittwoch, 21. November 2018

Активістів відлупили і відвезли на РУВС. Річниця Революції. Протестували проти генделика у відновлених профспілках. Хто може, підтягуйтеся на підтримку. Герцена, 9.Репост!

Gepostet von Євген Карась am Mittwoch, 21. November 2018

У сутичці найбільше постраждав адвокат Масі Найєм.

«Він отримав добру порцію газу та кілька ударів від нереформованих», — заявили праворадикали.

За словами самого адвоката, у нього опік очей та обличчя. Газовий балончик проти нього застосували троє співробітників поліції. 

Щойно, під час здійснення адвокатської діяльності і захисту свого клієнта на майдані незалежності, відносно мене був...

Gepostet von Masi Nayyem am Mittwoch, 21. November 2018

У «С14» спочатку повідомили, що правоохоронці затримали близько семи людей. Згодом всіх затриманих відпустили. 

Щойно поліція затримала близько семи активістів.Била активістів, народних депутатів та журналістів.Затриманих повезли на Герцана, 9

Gepostet von C14 news - резерв am Mittwoch, 21. November 2018

Всі вільні.Атакували без причини беркута.Під роздачу потрапили і журналісти.Запшикали газом Масі Наєма. Ледве не перепало Родіону Шовкошитному. Дякуємо всім за підтримку.

Gepostet von Євген Карась am Mittwoch, 21. November 2018

«Громадське» повідомляє, що учасники акції біля Будинку профспілок розмалювали фасад закладу та принесли під будівлю шини. 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо