У США випадково застрелили 13-річну школярку. Два роки тому вона написала переможне есе про насильство на вулицях

Автор:
Олена Мельник
Дата:

В окрузі Мілуокі (США) 13-річну школярку Сандру Паркс вбила випадкова куля, яка залетіла в її будинок під час стрілянини на вулиці, пише ВВС.

Інцидент стався вночі в понеділок, 20 листопада. Дівчинка дивилася в своїй спальні телевізор, коли куля пробила вікно і поранила її. Мати Сандри рано лягла спати. Близько 20:00 вона прокинулася від звуків пострілів і побачила, як її дочка на підлозі стікає кровʼю. Сімʼя школярки викликала службу порятунку, але Сандра померла на місці.

How many more children must we lose to gun violence?! Last night Keefe Avenue 8th grade student Sandra Parks was...

Gepostet von Milwaukee Teachers' Education Association am Dienstag, 20. November 2018

Поліція затримала підозрюваних у вбивстві в сусідньому будинку — це двоє молодих людей на імʼя Ісаак Барнс і Антрелл Оден. Судячи з усього, вони вистрілили в дитину випадково.

«Моя дитина не була жорстокою. Моя дитина не любила насильство. Усіх, кого вона знала, вона робила щасливими», — розповіла мати дівчинки.

У 2016 році 11-річна Сандра Паркс написала есе проти насильства під назвою «Наша правда». Твір посів третє місце на щорічному конкурсі імені Мартіна Лютера Кінга в її шкільному окрузі в Мілуокі.

«Ми перебуваємо в хаосі. У місті, де я живу, я чую і бачу приклади хаосу майже щодня. Маленькі діти стають жертвами безглуздого збройного насильства», — писала вона у своєму есе.

Сандра Паркс стала сьомою дитиною з окружної школи, яку вбили в 2018 році.