«Використання вікових особливостей для реклами вважаю принизливим». У БПП кажуть, що не замовляли антирекламу про Тимошенко

Автор:
Степан Смишляєв
Дата:

Косарєв Олександр / УНІАН

Депутат Верховної Ради від фракції «Блок Петра Порошенка» Сергій Березенко стверджує, що він і його команда не причетні до антиреклами про лідера партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко. Про це він написав у Facebook.

«Більше того, будь-яке згадування чи використання вікових або фізіологічних особливостей людини для реклами вважаю принизливим, ницим і негідним вчинком. А тому всіх закликаю не використовувати такі ганебні методи», — заявив нардеп.

Березенко додав, що його команда має «достатньо офіційних аргументів», щоб переконати українців зробити вибір на користь їх програми, і висловив надію, що представники його команди зустрінуться з опонентами на дебатах і «порівняють програми розвитку України, а не брудні політичні технології».

Про політичну етику: Ні я, Березенко Сергій Іванович, ні члени нашої команди не мають жодного відношення до антиреклами...

Gepostet von Сергій Березенко am Freitag, 23. November 2018
  • Цього тижня у Києві та передмісті столиці з’явилися антирекламні білборди про Тимошенко. Вона називає їх образливими і вважає, що рекламу розвісили за вказівкою президента Петра Порошенка.