В одеському суді через землю в Затоці влаштували масову бійку. 49 людей затримали

Автор:
Степан Смишляєв
Дата:

Поліція затримала 49 осіб, які влаштували бійку в Приморському районному суді Одеси під час судового засідання, повідомляє Головне управління Національної поліції в Одеській області.

Затриманих доставили до Портофранківського відділення поліції і зібрали їх анкетні дані. Виявилося, що більшість із них — мешканці інших регіонів України. Правоохоронці встановлюють, навіщо вони приїхали в Одесу та вирішують, як кваліфікувати їхні дії.

прес-служба поліції Одеської області

Радник глави Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк повідомив у Facebook, що бійка сталася під час судового засідання щодо «земельних справ Затоки» і люди намагалися його зірвати. «Цікаво, що одна зі сторін судового процесу витрачає значні ресурси не тільки на адвокатів, а на подібні «заходи», вважаючи, що це є насправді дієвим інструментом відстояти свою позицію, не соромлячись запрошувати тітушню з інших областей, виявляється є справді ті, що в це ще вірять», — зазначив він.

Форостяк додав, що частина затриманих приїхали з Вінниці.

Сьогодні під час судового засідання в Приморському суді м. Одеси по "земельним справам Затоки", активісти що не змогли залишатись байдужим до такої важливої справи, що приїхали аж з Вінниці та інших областей України (місцеві вже давно в ці ігри не граються), намагались влаштувати безлад та зірвати судове засідання, виникла штовханина, що була близько до того, щоб перерости в масову бійкуВ наслідку правоохоронці змушені були негайно втрутитись в ситуацію, 49 осіб з числа "прибулих активістів" були затримані та доставлені до місцевого відділку Поліція Одеської області де зараз встановлються їх особи та вирішується питання про правову кваліфікацію дій особисто кожного з нихЦікаво, що одна з сторін судового процесу, витрачає значні ресурси не тільки на адвокатів, а на подібні "заходи" вважаючи що це є дійсно дієвим інструментом відстояти свою позицію, не соромлячись запрошувати тітушню з інших областей, виявляється є дійсно ті, що в це ще вірятьВідео +18 нецензурна лексікаНа фоні лунає рішучий голос "Кровавого Іща", що блискавично взяв ситуацію в приміщенню суду під контроль

Gepostet von Ruslan Forostyak am Freitag, 23. November 2018