«З днем народження, Тундро!» Сенцов написав листа політвʼязню Кольченку

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Режисер Олег Сенцов написав листа іншому українському політвʼязневі — Олександру Кольченку, у якому привітав його з днем народження. Про це повідомив адвокат Сенцова Дмитро Дінзе на сторінці в Facebook.

«Радий, що в моєму житті є така людина, як ти — добра та сильна. Бажаю тобі залишатися таким завжди, прожити довге та цікаве життя, зустріти купу цікавих людей та побувати у ще більшій кількості цікавих місць», — написав режисер.

Крім того, Дінзе повідомив про стан здоровʼя Сенцова: лікарі виявили в нього зміни у внутрішніх органах.

«Голодування не пройшло безслідно. Вивозили до лікарні, у нього є зміни в нирках, серці і печінці. Залишиться це чи ні, лікарі сказати не можуть. Як вплине на здоровʼя, невідомо», — додав захистник.

Олег Сенцов передает всем большой привет. Особенно Саше Кольченко. Олег восстанавливается, но голодовка не прошла...

Gepostet von Дмитрий Динзе am Montag, 26. November 2018

Дінзе додав про скарги Сенцова на те, що з листопада не отримує «Нову газету». «Дуже переживає, що не може її прочитати. Олег активно працює над фільмом «Номери», — додав адвокат.

  • У серпні 2015 року російський суд засудив Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням в організації терактів в анексованому РФ Криму. Він свою провину не визнає, а 14 травня 2018 року почав голодувати. Активіст голодував 145 днів і вимагав, щоб влада Росії звільнила 64 українських політвʼязнів.
  • Заступник директора Федеральної служби виконання покарань РФ Валерій Максименко заявив, що Сенцов дистанційно ставить пʼєсу в Києві і готує книгу до видання.
  • Перед цим росіяни повідомляли, що Сенцов після виходу із голодування відчуває себе добре й за три тижні набрав близько 10 кг.