У Криму суди арештували усіх українських моряків, яких росіяни затримали в Керченській протоці

Автори:
Олена Мельник, Олег Панфілович
Дата:

Sergei Malgavko \ TASS via Getty Images

Київський районний суд Сімферополя заарештував на два місяці девʼятьох затриманих російськими прикордонниками українців з кораблів, захоплених 25 листопада у Керченській протоці. Про це написав у Facebook російський журналіст Антон Наумлюк.

До 25 січня 2019 року заарештовали усіх українських моряків, затриманих російськими прикордонниками, зокрема капітана 2-го рангу з катера «Бердянськ» Дениса Гриценка і капітана буксира «Яни Капу» Олега Мельничука.

Украинские морякиКиевский районный суд Симферополя арестовал до 25 января 2019 года всех оставшихся со вчерашнего дня...

Gepostet von Anton Naumlyuk am Mittwoch, 28. November 2018

Арештовано капітана бронекатера «Нікополь» Богдана Небилицю, матроса «Яни Капу» Евгена Семидоцького та матроса катера «Бердянськ» Юрія Безʼязичного.

Украинские морякиКиевский районный суд Симферополя на два месяца арестовал капитана катера "Никополь" старшего лейтенанта Богдана Небылицу.

Gepostet von Anton Naumlyuk am Mittwoch, 28. November 2018

Київським районним судом Сімферополя заарештовані старший матрос «Нікополя» Вʼячеслав Зінченко та матрос Андрій Шевченко. Останнього планують відправити в управління ФСБ у Криму для висунення звинувачень.

Украинские морякиКиевский райсуд Симферополя на два месяца арестовал Андрея Шевченко по обвинению в нарушении...

Gepostet von Anton Naumlyuk am Mittwoch, 28. November 2018

Украинские морякиНа два месяца Киевским районным судом Симферополя арестован старший матрос "Никополя" Вячеслав Зинченко.

Gepostet von Anton Naumlyuk am Mittwoch, 28. November 2018

«Київський районний суд Сімферополя заарештував на два місяці оперуповноваженого 7-го управління Головного управління військової контррозвідки СБУ, старшого лейтенанта [так представлений на відео «допиту», яке розповсюдила ФСБ] Андрія Драча і капітана 3 рангу Володимира Лісового», — написав він.

Украинские морякиКиевский районный суд Симферополя арестовал на два месяца задержанных российскими пограничниками...

Gepostet von Anton Naumlyuk am Mittwoch, 28. November 2018

Відповідно до переліку військових моряків, який є у розпорядженні ТСН, Володимир Лісовий 1984 року народження. Він є капітаном 3-го рангу рейдового буксира «Яни Капу».

Gepostet von Zair Smedlya am Mittwoch, 28. November 2018