Напад на Гриценка в Одесі: після бійки постраждали троє його прихильників

Автор:
Олена Мельник
Дата:

Ратинський В'ячеслав / УНІАН

В Одесі постраждали троє прибічників лідера «Громадянської позиції» та кандидата в президенти Анатолія Гриценка. Про це політик повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Гурт «тітушок» 28 листопада вручив гарбуз і обкидав яйцями Гриценка перед зустріччю з одеситами, яка мала відбутися в Приморському районі міста .Після цього почалася бійка між прихильниками та противниками політика.

«Троє наших партійців постраждали найбільше, струс мозку, розсічені обличчя — це Анатолій Завада та батько й син Полякови, Тимур Іванович і Тимур Тимурович. Зараз їм допомагають лікарі. Тримайтеся, хлопці! Ми з Вами і йдемо на вибори, аби знести цей безбашенний кримінал і забезпечити людям спокій», — повідомив Гриценко.

Це і є твоя мобілізація, Петре Олексійовичу?Завинив я перед нашими партійцями, вперто не погоджуючись на професійну охорону до початку офіційної кампанії. Вважав неетичним відпарканюватися від свого народу. Але треба визнати: серед мільйонів чесних людей є й тварини. Жорстокі, бездушні, треновані, дресовані. Попередні провокації - однотипні в усіх регіонах - виконавці відбували мляво, заради звіту в Центр. А тут, в Одесі, жирний заступ за межі закону й людяності. Це і є твоя мобілізація, Петре Олексійовичу? Не втомився чужим прутнем кропиву косити? Троє наших партійців постраждали найбільше, струсок мозку, розсічені обличчя - це Анатолій Завада і батько й син Полякови, Тимур Іванович і Тимур Тимурович. Зараз їм допомагають лікарі. Тримайтеся, хлопці! Ми з Вами і йдемо на вибори, аби знести цей безбашенний кримінал і забезпечити людям спокій. А поки поліція порушила кримінальне провадження за статтею 296 (хуліганство). Організатора і більшість виконавців нападу вже встановлено. Замовника шукати не треба. Він відомий. Недовго вже залишилося, скоро настане час відповідати перед судом не лише виконавцям!#ЧеснихБільше

Gepostet von Анатолій Гриценко am Mittwoch, 28. November 2018

Поліція розпочала кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу.

«Організатора і більшість виконавців нападу вже встановлено. Замовника шукати не треба. Він відомий. Недовго вже залишилося, скоро настане час відповідати перед судом не лише виконавцям!» — додав Гриценко.