У Києві запустили залізничний експрес у «Бориспіль». До аеропорту можна доїхати за 35 хвилин

Перегляди:
1058
Автор:
Олена Мельник
Дата:

Facebook / Євген Кравцов

Сьогодні у Києві запустили перший залізничний експрес із Центрального вокзалу до аеропорту «Бориспіль». Дорога від вокзалу до аеропорту в пасажирів займатиме 35 хвилин. На маршруті експрес робитиме зупинку на станції Дарниця.

Вартість проїзду в один бік – 80 грн. Такий поїзд курсуватиме цілодобово. Середній інтервал руху складає 30—60 хвилин. Найчастіше експрес ходитиме у вечірній час. Розклад можна дізнатися на сайті «Укрзалізниці» .

Для пасажирів збудовані дві зали очікування. Зала підвищеного комфорту облаштована кондиціонерами, тут встановлені сучасні телевізори, LED-освітлення, Wi-Fi. В залі очікування є сидіння, розетки для підзарядки мобільних пристроїв, також організовано спеціальну зону для дітей. Зайти до зали можна після демонстрації квитків на поїзд.

Запускаємо залізничний експрес з центру Києва до аеропорту «Бориспіль»

🚉 Сьогодні запускаємо залізничний експрес з центру Києва до аеропорту "Бориспіль". Проект реалізували дуже швидко. Від затвердження Урядом до запуску першого потяга минуло лише 9 місяців. Тепер можна без проблем прогнозувати час на дорогу до аеропорту – 35 хвилин із залізничного вокзалу до "Борисполя".#УрядГройсмана Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia Євген Кравцов

Gepostet von Volodymyr Groysman am Donnerstag, 29. November 2018

Квитки на експрес можна придбати в чотирьох кіосках самообслуговування. За готівку їх продають у двох спеціальних касах на Центральному та Південному вокзалах.

На маршруті працюватимуть 4 рейкові автобуси виробництва Pesa Bydgoszcz SA.