У Вишневому завалився дах шкільного спорткомплексу під час занять з дітьми

Перегляди:
1203
Автор:
Ольга Подчекаєва
Дата:

Під Києвом у м. Вишневе завалився дах спорткомплексу. Про це повідомила у Facebook волонтер в Громадське обʼєднання УБД «Сармат» Людмила Мартиненко. За її словами, дах завалився в той час, як у приміщенні спорткомплексу тривали заняття з дітьми, але завдяки тренеру, ніхто не постраждав.

«Надзвичайна ситуація у Вишневому! В приміщенні спортивного комплексу на території школи #4 завалився дах. В той час проводилися заняття з дітками. Тренер почула тріск і встигла дітей вивести. Ніхто не постраждав!» — повідомила Мартиненко.

Надзвичайна ситуація у Вишневому!В приміщенні спортивного комплексу на території школи #4 завалився дах. В той час...

Gepostet von Мартиненко Людмила am Samstag, 1. Dezember 2018

Через обвалення даху спорткомплексу у Вишневому, відкрито кримінальне провадження. Про це повідомив голова Київської ОДА Олександр Терещук. Він підтвердив, що в результаті НП ніхно не постраждав.

«Наразі відкрито кримінальне провадження. Певних осіб вже відсторонено від виконання обовʼязків. Наголошую, що ситуацію контролюватиму особисто. Адже це питання безпеки наших дітей! Винні мають бути знайдені та покарані!», — написав на своїй сторінці у Facebook Терещук.

По ситуації у Вишневому, де обвалився дах спорткомплексу. Щойно мені стало про це відомо - одразу виїхав на місце подій...

Gepostet von Олександр Терещук am Samstag, 1. Dezember 2018