Український гурт KAZKA з’явився в анонсі російського фестивалю в Німеччині. Виконавці називають це фейком

Автор:
Олена Мельник
Дата:

Facebook / KAZKA

Український гурт KAZKA спростовує анонс організаторів російського фестивалю «Песня года», який має відбутися в Німеччині у березні 2019 року. Виконавці заявляють, що не братимуть у ньому участь.

«Друзі! Будь-яка інформація щодо майбутніх виступів KAZKA, яка не підтверджена представниками гурту або не міститься на офіційному сайті, є нічим іншим, як фейком. Будьте уважні та споживайте якісний контент», — йдеться в повідомленні на сторінці гурту в Facebook.

Музиканти рекомендують слідкувати за графіком KAZKA тільки в офіційних джерелах.

Друзі! Будь-яка інформація щодо майбутніх виступів KAZKA, яка не підтверждена представниками гурту або не міститься на...

Gepostet von KAZKA am Sonntag, 2. Dezember 2018

Про що мова?

Раніше у афіші російського фестивалю «Песня года» була заявлена участь кількох українських виконавців, зокрема Вєрки Сердючки, Таїсії Повалій та KAZKA. Згодом інформацію про участь KAZKA зі списку виконавців видалили. Однак на сторінці Bilet.Kartina.TV у Facebook досі серед учасників шоу анонсується участь українців. Реклама розміщена в мережі вже близько місяця.

KAZKA — ПЛАКАЛА

Сегодня, наверное, не осталось людей, которые бы не слышали самую нашумевшую песню этого года "ПЛАКАЛА"! 100.000.000❗️ просмотров на Youtube! Группа KAZKA выступит в Германии на грандиозном фестивале «Песня года»!2 марта в ISS Dome, Дюссельдорф.Помимо молодой группы в грандиозном музыкальном событии марта примут участие:💫 Николай Басков💫 Кристина Орбакайте💫 Verka Serduchka & Band💫 Полина Гагарина💫 Дима Билан💫 Лолита💫Лайма Вайкуле💫 Диана Арбенина💫 Alekseev💫 Жасмин💫 Таисия Повалий💫 Группа «IOWA»💫 Группа «KAZKA»💫 Группа «Дискотека Авария»💫 Юлианна Караулова и другие.Имена других исполнителей будут объявлены в ближайшее время.Ведущие концерта – очаровательная Лера Кудрявцева и элегантный Сергей Лазарев. 🔥 Билеты уже в продаже: https://biletkartina.tv/pesnya-goda-dusseldorfи по тел 📱 0611 94 49 8000|• #KartinaTV #BiletKartinaTV #RadioKartina #ПесняГода #ISSDome #Dusseldorf #Германия #Deutchland #Germany•|

Gepostet von Концерты в Германии и Европе Bilet.Kartina.TV am Donnerstag, 1. November 2018

Продюсер Kazka Андрій Уреньов 2 грудня спростував цю інформацію.

«Група не бере участі в цьому концерті», — написав він на сторінці у Facebook.

Группа НЕ принимает участия в этом концерте

Gepostet von Andrey Urenöv am Sonntag, 2. Dezember 2018
  • KAZKA — гурт із Києва, грає experimental pop з елементами електро-фолку. Усі пісні музиканти виконують виключно українською мовою. Гурт засновано в 2017 році Олександрою Заріцькою та Нікітою Будашем. У 2018 році до колективу приєднався Дмитро Мазуряк.
  • Найвідоміша пісня гурту – «Плакала». Трек зібрав рекордні для України 100 мільйонів переглядів. Також пісня стала першою україномовною композицією, яка очолила чарт кліпів YouTube.