lifecell значно підвищує вартість більшості тарифів. У деяких випадках ціна зросте на 75 гривень

Перегляди:
3038
Автор:
Ольга Матвєєва
Дата:

Оператор мобільного зв'язку компанія lifecell значно підвищить вартість більшості наявних тарифів і переведе на них низку абонентів. Про це пише «Інтерфакс-Україна», посилаючись на прес-службу оператора.

У прес-службі зазначили, що це перше значне підвищення цін за два останніх роки.

«В основному це буде зростання на 25—30 грн. І лише в деяких — від 40 до 75 грн», — повідомили в компанії, зазначивши, що коригування цін на послуги мобільного зв'язку обумовлено економічними факторами.

До 31 січня 2019 року абонентам «дозволили» безкоштовно переходити на будь-який інший тариф, який відкритий для підключення. Ще можна перейти на контрактний план з абонплатою 125 грн на місяць. Після 25 січня 2019 року вартість зміни тарифу складе 50 грн.

«lifecell пропонує різні тарифи за вартістю та наповненням, що враховують профіль абонента. Варто зазначити, що в споживчому кошику витрати на мобільний зв'язок продовжують залишатися дуже низькими порівняно з іншими витратами, зокрема, громадським транспортом, продуктами харчування, комунальними платежами, бензином тощо. В Україні все ще один з найнижчих у світі рівень цін на мобільний зв'язок. Але якість зв'язку і мобільного інтернету не дуже поступається багатьом європейським столицям, а іноді навіть і краще. І точно значно дешевше. І при цьому інвестиції в розвиток інфраструктури стрімко зростали в останні роки, починаючи з появи 3G в країні, і до запуску LTE», — наголосили в компанії lifecell.

lifecell є третім за величиною оператором мобільного зв'язку в Україні.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо