Савченко оголосила сухе голодування

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Нардеп Надія Савченко оголосила сухе голодування. Про це вона повідомила у Facebook.

Згідно з повідомлення, СБУ шантажує і тисне на Савченко, вимагаючи, щоб адвокати негайного ознайомилися з матеріалами для початку розгляду справи по суті. Натомість нардепу обіцяють можливість бачитися з рідними, помічниками, поновити електронні ключі, відкрити рахунок в банку для реєстрації кандидатом у президенти.

«У звʼязку з цим Надiя Савченко, як політичний вʼязень, оголошує сухе голодування до моменту забезпечення праві свобод згідно Конституції України і чинного законодавства», — йдеться у повідомленні.

Слідчі СБ (У) шантажують і тиснуть на народного депутата, голову ПП "Громадсько-політична платформа Надії Савченко", вимагаючи негайного ознайомлення з матеріалами справи адвокатів, щоб негайно розпочати розгляд справи по суті, в обмін на можливість бачитись з рідними, помічниками, поновити електронні ключі, відкрити рахунок в банку для реєстрації кандидатом в Президенти України. У зв'язку з цим, Надiя Савченко, як політичний в'язень, оголошує СУХЕ ГОЛОДУВАННЯ до моменту забезпечення прав ві свобод згідно Конституції України і чинного законодавства.

Gepostet von Надія Савченко am Mittwoch, 5. Dezember 2018
  • Савченко затримали 22 березня у Верховній Раді після того, як парламент зняв з неї недоторканність. Її звинувачують у підготовці захоплення державної влади, а також у посяганні на життя державного діяча, підготовці теракту, сприянні терористичній організації і незаконному поводженні зі зброєю.
  • 25 жовтня Шевченківський районний суд Києва продовжив термін арешту Савченко на два місяці.
  • У кінці листопада Савченко зробили операцію на коліні.