У Криму затримали відомого кримськотатарського адвоката Еміля Курбедінова. Він захищає полонених українських моряків

Дата:

Facebook / Курбединов Эмиль

У Криму співробітники російського Центру протидії екстремізму затримали відомого кримськотатарського адвоката Еміля Курбедінова. Про це у Facebook повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров (БПП).

«Тільки що дзвонили з Криму: співробітниками окупаційного Центру протидії екстремізму затриманий кримськотатарський адвокат Еміль Курбедінов», — повідомив Чубаров.

Щойно телефонували з Криму : співробітниками окупаційного "центру протидії екстремізму " затримано кримськотатарського адвоката Еміля Курбедінова...

Gepostet von Рефат Чубаров am Donnerstag, 6. Dezember 2018

Журналіст Антон Наумлюк пізніше повідомив, що Курбедінова затримали за підозрою у 20.3 КОАП Росії (пропаганда або публічне демонстрування нацистської атрибутики або символіки, або атрибутики або символіки екстремістських організацій, або іншої атрибутики або символіки, пропаганда або публічне демонстрування яких заборонено федеральними законами).

Эмиль КурбединовАдвоката Эмиля Курбединова задержали сотрудники Центра по противодействию экстремизму по подозрению в...

Gepostet von Anton Naumlyuk am Donnerstag, 6. Dezember 2018

Наумлюк додав, що донос на Курбедінова написав кримчанин, який переїхав у Сирію.

Эмиль КурбединовАдвокату Эмилю Курбединову вменяют в вину пост с изображением символики запрещенной организации в...

Gepostet von Anton Naumlyuk am Donnerstag, 6. Dezember 2018

Еміль Курбедінов захищає українських політвʼязнів у кількох політичних справах в Криму і Росії. Остання справа, в якій він прийняв доручення на захист, — справа військовополонених українських моряків.

Російські правоохоронці затримання Курбедінова поки не коментують.