Дороги в Полтавській області розчистили від снігу. Рух на трасах до Києва розблоковано

Автор:
Олена Мельник
Дата:

Facebook / ДСНС України

Зранку 27 грудня рух автомобілів на дорогах у Полтавській області відновлено, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

«Проблемні ділянки на автодорогах М-03 «Київ — Харків» та Н-08 «Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя — Маріуполь» розчищені. Важка інженерна техніка ДСНС України та снігоприбиральна техніка облавтодору продовжують чергування та роботу на місцях можливого ускладнення руху», — повідомили у прес-службі.

За даними рятувальників, рух авто на інших дорогах держави забезпечено.

Робота ІМР

Полтавська областьСтаном на 7 год. 27 грудня рух автомобільного транспорту на автодорогах області забезпечено. Проблемні ділянки доріг на автодорогах М-03 «Київ-Харків» та Н-08 «Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь» розчищені. Важка інженерна техніка ДСНС України та снігоприбиральна техніка облавтодору продовжують чергування та роботу на місцях можливого ускладнення руху. Рух автомобільного транспорту на автодорогах держави забезпечено.

Gepostet von ДСНС України am Mittwoch, 26. Dezember 2018
  • Через негоду 26 грудня в Україні обмежили рух великогабаритного та громадського транспорту в Дніпропетровській, Кіровоградській, Полтавській та Черкаській областях.
  • А з 14:00 того ж дня повністю закрили вʼїзд на Полтавщину. «Укрзалізниця» призначила додатковий поїзд для перевезення громадян, які не могли скористатися альтернативними видами транспорту в регіон.