«Ми докорінно змінили нашу ДНК». Цукерберг відзвітував про роботу соцмережі в 2018 році

Автор:
Ольга Матвєєва
Дата:

Cyril Attias / Flickr

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг, який почав 2018 рік з обіцянки «виправити» численні проблеми Facebook з конфіденційністю даних, дезінформацією, модерацією контенту і довірою користувачів, опублікував у пʼятницю звіт, оголосивши, що він «пишається прогресом, який ми зробили».

«Вирішення цих проблем — це не просто виклик», — визнав Цукерберг, але «тепер ми розробили багаторічні плани капітальному ремонту наших систем, і ми добре виконуємо ці завдання».

Між тим, як показав рік, який почався зі скандалу з «Cambridge Analytica» і закінчився незграбними одкровеннями про помилки безпеки та дослідження опозиції, Facebook, як і раніше, залишається високопродуктивним генератором суперечок і скандалів.

«Ми докорінно змінили нашу ДНК, щоб більше зосередитися на запобіганні шкоди у всіх наших службах, і ми систематично спрямували роботу більшості підрозділів нашої компанії на запобігання шкоди», — написав Цукерберг.

«Зараз у нас більше 30 тисяч осіб працюють над безпекою», — резюмував він.

За даними Facebook, половина з них є модераторами контенту.

For 2018, my personal challenge has been to focus on addressing some of the most important issues facing our community...

Gepostet von Mark Zuckerberg am Freitag, 28. Dezember 2018