Арешт українців у Тбілісі: нардеп Семенченко не інформував парламент про поїздку до Грузії за диппаспортом

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Депутат Верховної Ради Семен Семенченко не інформував апарат парламенту про поїзду до Грузії за дипломатичним паспортом, пише у Facebook віце-спікер Ірина Геращенко.

«Як видно з офіційної інформації, нардеп не інформував про своє відрядження секретаріат ВР, парламент також не направляв нардепа в жодне відрядження в Грузію», — написала вона.

Отримала відповідь від спікера ВР А. Парубія на свій запит щодо використання дипломатичного паспорту народним депутатом...

Gepostet von Iryna Gerashchenko am Donnerstag, 3. Januar 2019

Геращенко додала, що правила використання дипломатичного паспорта дозволяють брати цей документ лише в офіційні відрядження, а не приватні поїздки.

  • 2 грудня МВС Грузії повідомило про арешт у Тбілісі шістьох громадян України та одного грузина. Операція тривала в межах розслідування за статтею КК Грузії, яка передбачає незаконне придбання та зберігання вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухівки групою осіб. Затримання провели в тбіліському готелі «Альянс».
  • Радник президента України Юрій Бірюков на своїй сторінці в Facebook заявив, що серед затриманих був і нардеп Семен Семенченко, який нібито підставив «своїх» людей і «в останній момент втік» завдяки дипломатичному паспорту.
  • Сам Семен Семенченко заявив, що його не затримували в Грузії. «Інформація про те, що мене нібито хтось десь затримував — фейк. Інформація, що я «вилетів з Грузії в невідомому напрямку» — фейк», — написав він на своїй сторінці в Facebook.