Порошенко назвав топ-7 фільмів минулого року. Серед них — новорічна комедія

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Президент Петро Порошенко поділився у Facebook рейтингом минулорічних фільмів, які він рекомендує до перегляду.

«Цього року в мене не було багато часу на перегляд кіно, але кілька картин українських та іноземних режисерів все ж вдалося подивитись, і я із задоволенням рекомендую їх вам», — написав Порошенко.

Український президент особливо відзначив документальний фільм данського режисера «Віддалений гавкіт собак», який отримав номінацію на «Оскар». «Картина про наш Донбас, про війну, якою вона є. Про дитяче життя на межі між затишком рідного дому та артилерійськими обстрілами. «Віддалений гавкіт собак» — важливе кіно про Україну, яке вразило весь світ», — підкреслив Порошенко.

#Кіно2018

Цього року в мене не було багато часу на перегляд кіно, але кілька картин українських та іноземних режисерів все ж вдалося подивитись, і я із задоволенням рекомендую їх вам.Хочу відзначити документальний фільм данського режисера "Віддалений гавкіт собак", який увійшов в shortlist "Оскару", – картину про наш Донбас, про війну якою вона є. Про дитяче життя, на межі між затишком рідного дому та артилерійськими обстрілами. "Віддалений гавкіт собак" – важливе кіно про Україну, яке вразило весь світ. Українські режисери цього року теж можуть похизуватися якісними та патріотичними стрічками. Ми продовжимо відроджувати наше кіно і я впевнений, на український кінематограф чекає яскраве майбутнє!

Gepostet von Петро Порошенко am Donnerstag, 3. Januar 2019

Крім того, до рейтингу президента увійшли «Позивний «Бандерас», «Дике поле», «Черкаси», «Крути 1918», «Донбас» і «Пригоди S Миколая».