Пільговий період для розмитнення авто з «єврономерами» подовжувати не будуть. Коли він закінчиться і що зміниться?

Автор:
Борис Васильківський
Дата:

Пільговий період розмитнення авто з «єврономерами» закінчиться 22 лютого, і його подовження не планують. Про це розповів голова Волинської митниці Віктор Кривіцький, посилаючись на результати зустрічі з головою комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніною Южаніною.

Таким чином, після закінчення пільгового періоду 22 лютого базові ставки акцизного податку будуть такими: для автомобілів з бензиновим двигуном до 3 тис. куб. см — €50, понад 3 тис. куб. см — €100. Для автомобілів на дизелі з обʼємом двигуна до 3,5 тис. куб. см — €75, а понад — €100.

Проте зараз і до 22 лютого на розмитнення авто з іноземними номерами діють пільги — базові ставки акцизу знижені наполовину.

Кривіцький додав, що вже з травня цього року до порушників митних режимів «транзит» та «тимчасове ввезення» (за якими потрапляють в Україну авто з іноземною реєстрацією) правоохоронці почнуть застосовувати «жорсткі фінансові санкції, аж до конфіскації транспортного засобу».

Зважаючи на суспільну важливість процесу митного оформлення автомобілів на іноземній реєстрації, постійно відслідковую...

Gepostet von Віктор Кривіцький am Donnerstag, 10. Januar 2019