У мережі зʼявилася інтерактивна карта гірських колиб у Карпатах, де заблукалі туристи зможуть знайти притулок

Автор:
Ольга Матвєєва
Дата:

Jared Rice / Unsplash

У мережі опублікували інтерактивну карту, на якій розміщені колиби в карпатських горах. Така карта може допомогти туристам, що заблукали, сховатися від негоди або просто дочекатися рятувальників і зігрітися.

На карті позначаються всі хатини, колиби та туристичні притулки в Карпатах, де можна залишитися на ніч. Червоним позначені місця, де хатини були, але згоріли або були зруйновані. Така карта буде корисною для туристів або лижників, які планують відпочинок у горах.

Карта зʼявилася незабаром після інциденту з київським туристом Ігорем Грищенком. Він понад чотири доби блукав Карпатами, поки не натрапив на хатину лісника. Там він і зміг дочекатися рятувальників.

  • Врятований у Карпатах лижник розповів, як йому вдалося вижити. Лікарі зазначили, що серйозних порушень роботи внутрішніх органів у Грищенка немає, тільки обморожені пальці ніг.
  • У Закарпатській області в ніч на 7 січня заблукали пʼятеро туристів . Після опівночі рятувальники знайшли двох. Чоловіки сказали, що їхній товариш не зміг продовжити з ними маршрут і залишився чекати допомоги в горах.