Глава «Авто Євро Сили» Олег Ярошевич заявив, що йде у президенти

Автор:
Ольга Матвєєва
Дата:

Facebook / Олег Ярошевич

Глава організації «Авто Євро Сила», яка вимагала доступного розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією, Олег Ярошевич повідомив, що збирається балотуватися в президенти України на виборах 31 березня 2019 року. Про це він заявив у відеозверненні на сторінці організації в Facebook.

«Я прийняв рішення балотуватися на посаду Президента України як самовисуванець», — написав Ярошевич.

Також він зазначив, що збирається йти в президенти саме для того, щоб «поліпшити закони про розмитнення, володіння зброєю, ведення бізнесу та медицину». Також він згадав, що його «не буде спонсорувати жоден олігарх, мене будуть спонсорувати жителі України».

Маю важливу інформацію !!!!Я прийняв рішення балатуватися на пост Президенти України як самовисуванець !!Прошу підтримати !!!Разом сила !!!

Gepostet von Авто Евро Сила am Montag, 14. Januar 2019
  • Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила» («АЕС») — громадська організація, створена і зареєстрована у вересні 2016 року. Вона відстоює інтереси власників автомобілів з «європейськими» номерами.
  • В середині грудня Кабінет Міністрів оприлюднив Тимчасовий порядок митного оформлення автомобілів з «єврономерами».
  • 25 листопада в Україні набули чинності закони про розмитнення автомобілів з «єврономерами». Через це власники авто з іноземною реєстрацією почали блокувати пункти пропуску на кордоні України та Польщі й підпалили шини.
  • Олег Ярошевич підпалив свій Land Rover з «єврономерами» через те, що Верховна Рада не підтримала поправки його організації щодо легалізації «євроблях».

Коли я заявив на нашій акції про те, що спалю свій Ленд Ровер, якщо не проголосують нашу правку - це не був популізм чи піар! Це була свідома заява лідера, який розуміє, що для більшості людей, які купили право користування авто на європейській реєстрації за 1500€ , дешевше спалити своє авто ніж його купити та розмитнити за прийнятими сьогодні законами! Як лідер громади, який відповідально ставиться до всіх своїх заяв, в знак протесту спалюю своє авто! Автоєвросила

Gepostet von Авто Евро Сила am Donnerstag, 8. November 2018