Кіберполіція закрила низку онлайн-кінотеатрів, які завдали правовласникам мільйони гривень збитків

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Департамент кіберполіції закрив кілька піратських онлайн-кінотеатрів, які завдали збитків правовласникам майже на 10 млн гривень, йдеться у повідомленні на сторінці відомства у Facebook.

Правоохоронці закрили такі ресурси, як-от http://kinot.me; http://krutor.org; http://kinogo-online.net; http://rumedia.ws; http://gogafilm.me; http://kinogo-online.net.

ПРИПИНЕНО ДІЯЛЬНІСТЬ ДЕКІЛЬКОХ ПІРАТСЬКИХ ОНЛАЙН КІНОТЕАТРІВПіратські ресурси діяли протягом останніх кількох років та...

Gepostet von Департамент кіберполіції Національної поліції України am Freitag, 18. Januar 2019

Співробітники департаменту виявили 34-річного жителя Сумської області, який адміністрував ці сайти. У нього провели обшуки й вилучили компʼютерне обладнання.

Пізніше в Рівненській області працівники кіберполіції закрили піратський ресурс http://hd-mix.org. «До адміністрування цього ресурсу був причетний 25-річний чоловік. За місцем його проживання поліцейські провели санкціоновані обшуки і вилучили компʼютерне обладнання», — йдеться в повідомленні. Техніку направили на експертизу. Підозрюваним загрожує до шести років увʼязнення.