Партія «Основа» висунула кандидатом у президенти України депутата Сергія Таруту

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Facebook / Сергій Тарута

Політична партія «Основа» на своєму зʼїзді висунула кандидатом у президенти України депутата Верховної Ради Сергія Таруту.

Сегодня съезд партии «Основа» официально выдвинул Сергій Тарута – Sergiy Taruta кандидатом на пост Президента Украины....

Gepostet von Політична Партія "Основа" am Freitag, 18. Januar 2019

Найближчим часом Тарута звернеться у Центральну виборчу комісію для реєстрації своєї кандидатури.

Тарута народився у 1955 році в Донецькій області, закінчив Жданівський металургійний інститут. Зараз він — підприємець і голова ради директорів компанії «Індустріальний союз Донбасу», голова наглядової ради «Української гірничо-металургійної компанії», президент футбольного клубу «Металург» (Донецьк). У 2014 році був головою Донецької ОДА, але в кінці 2014-го пішов у депутати. Політик входив у рейтинг 500 найбагатших людей світу за версією журналу Forbes зі статком у $2 млрд. За даними журналу на 2019 рік, статок Тарути — $126 млн.

Як повідомив theБабелю спікер ЦВК Костянтин Хівренко, станом на 17:00 18 січня кандидатами у президенти на виборах 31 березня 2019 року зареєстровано десять осіб (сьогодні зареєстрували самовисуванця Ольгу Богомолець і Геннадія Балашова від партії «5.10»). Документи на реєстрацію подали 18 осіб.