Суд відпустив фігурантів справи про велике розкрадання в «Укрзалізниці» під нічний домашній арешт і заставу в майже 2 млн грн

Автор:
Борис Васильківський
Дата:

Трьом підозрюваним у незаконному заволодінні коштами держкомпанії «Укрзалізниця» у сумі 93,2 млн грн суд обрав запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту та застави. Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Сторона звинувачення клопотала про обрання стосовно затриманих запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю виходу під заставу.

Однак суд для двох підозрюваних обрав запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту, а ще одному підозрюваному — у вигляді застави в 1,921 млн грн.

У КИЄВІ ОБРАНО ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ ТРЬОМ ПІДОЗРЮВАНИМ У НЕЗАКОННОМУ ЗАВОЛОДІННІ КОШТІВ ПАТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» У СУМІ 93,2 МЛН...

Gepostet von Спеціалізована антикорупційна прокуратура am Freitag, 18. Januar 2019
  • Детективи Національного антикорупційного бюро повідомили сімом посадовим особам про підозру у заволодінні 93,27 млн грн «Укрзалізниці».
  • За даними слідства, підозрювані для «Укрзалізниці» з 2015 року по 2017 рік закуповували стрілкову продукцію за завищеними цінами через посередників.
  • У даній справі затримали двох посадових осіб підприємства-виробника і керівника компанії-посередника.