Напад на офіцера Нацполіції в Харкові: постраждалий розслідував убивство ветерана АТО «Сармата»

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Поранений у Харкові офіцер департаменту карного розшуку Нацполіції Олексій Логвиненко розслідував убивство ветерана АТО Віталія Олешка («Сармат»). Про це заступник глави Нацполіції Вячеслав Аброськін пише у Facebook.

«Останнім часом він та його підлеглі активно працювали в напрямку встановлення всіх осіб, причетних до вбивства колишнього учасника АТО Віталія Олешка, а також документували небезпечне злочинне угруповання з корумпованими довготривалими зв’язками, члени якого проживали на території Харківщини, а розбої та квартирні крадіжки скоювали в різних областях нашої країні», — написав Аброськін.

Наш офіцер відділу Департаменту карного розшуку Національної поліції України підполковник поліції Олексій Логвіненко в...

Gepostet von Vyacheslav Abroskin am Freitag, 18. Januar 2019

За словами Аброськіна, Логвіненко перебуває в реанімаційному відділенні харківської лікарні, де лікарі вже третю добу борються за його життя.

  • Уранці 16 січня в Харкові двоє невідомих у масках чекали офіцера біля підʼїзду будинку, а коли він вийшов — вистрілили йому в голову і шию, після чого зникли на синьому автомобілі Daewoo Lanos. Поліція ввела план «Сирена».
  • Тоді ж Аброськін повідомив, що слідству вже відоме імʼя замовника нападу.