У Збройних силах підтвердили, що український військовий потрапив у полон до бойовиків «ДНР»

Перегляди:
1254
Автор:
Олег Панфілович
Дата:

У Збройних силах підтвердили особу полоненого бойовиками українського військового, йдеться у повідомленні на сторінці 58-ї окремої мотопіхотної Сумської бригади у Facebook.

Боєць Станіслав Панченко зник у ніч із 17 на 18 січня. «Попередньо встановлено, що причиною залишення військовослужбовцем місця служби стали негаразди в родині», — заявили у бригаді. Пізніше бойовики «ДНР» оприлюднили відео, на якому хлопець розповідає, серед іншого, про нібито пияцтво, наркоманію і злочинність у лавах ЗСУ.

«Ми акцентуємо увагу на те, що, скоріш за все, сказані ним слова на відео є результатом психологічного чи навіть фізичного тиску шляхом «обробки» військовослужбовця», — йдеться у повідомленні.

У бригаді підкреслили, що підтвердженням цього є те, що відеозвернення опублікували лише на третій день після зникнення військовослужбовця. «Фактично цього досить для проведення «роз’яснювальної» роботи», — заявили військові.

ВАЖЛИВО!Панченко Станіслав Мирославович дійсно боєць 58 ОМПБР. Ми акцентуємо увагу на те, що, скоріш за все, сказані...

Gepostet von 58 омпбр am Montag, 21. Januar 2019

Там підкреслили, що всі інформаційні матеріали проросійських найманців «є нічим іншим, як елементом інформаційної війни».