Виробник локшини вибачився за те, що «відбілив» японську тенісистку для своєї реклами

Перегляди:
1029
Автор:
Ольга Матвєєва
Дата:
Виробник локшини вибачився за те, що «відбілив» японську тенісистку для своєї реклами

Lintao Zhang / Getty Images

Один зі спонсорів Наомі Осаки був змушений вибачитися після того, як в своїй рекламі зобразив японську тенісистку, яка є наполовину гаїтянкою, з блідою шкірою і нетиповими рисами обличчя. Про це пише the Guardian.

Компанія Nissin представила Осаку в рекламі своєї лінійки локшини швидкого приготування Cup Noodle. У ній Осака, яка має подвійне громадянство Японії і США, зображена з блідою шкірою, кучерявим каштановим волоссям і європейськими рисами обличчя.

Компанія заявила, що не хотіла «відбілювати» спортсменку, яка стала національним героєм Японії після перемоги над Сереною Вільямс у вересні минулого року.

«Ми не мали на меті «відбілювати її», — сказав представник Nissin. І додав, що вони «будуть приділяти більше уваги питанням різноманітності в майбутньому».

Компанія не повідомила, що стане з рекламою Hungry to Win. Прес-секретар сказав, що ролик було створено у відповідності зі стилем торгової марки Konomi.

Реклама, в якій також фігурує співвітчизниця Осаки Кей Нішікорі, викликала критику в соціальних мережах, причому багато користувачів звинувачували Nissin.

Афроамериканський письменник з Японії Бей Макніл сказав, що Nissin змінив зовнішність Осаки, щоб зробити її більш привабливою з комерційної точки зору.

Осака та Нішікорі, які обидві дійшли до останніх етапів Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу в Мельбурні, публічно не коментували рекламу.

  • Осака народилася в Японії, переїхала у США, коли їй було три роки, і виросла у Флориді.
  • У вересні News Corp в Австралії була широко засуджена за публікацію расистської карикатури із зображенням Серени Вільямс. Карикатура, що з'явилася в таблоїді Руперта Мердока «Вісник Сонця», показала, що у Вільямс була істерика на корті після її програшу Осаці у фіналі Відкритого чемпіонату США. Зображення Осаки також піддавалося критиці за те, що вона виглядала, як «біла жінка».
  • Американська тенісистка Серена Вільямс знялася топлес для спецпроекту I Touch Myself. На відео вона заспівала пісню австралійської групи Divinyls. Таким чином спортсменка закликала жінок частіше проходити медичне обстеження, яке може запобігти раку молочної залози.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо