«Я у справі». Вакарчук оголосив про намір іти в політику

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук оголосив про намір іти в політику. Про це він заявив під час участі у заході від Українського інституту у Лондоні, повідомлено на сторінці інституту у Facebook.

«Я у справі, і подробиці ви дізнаєтесь найближчим часом. Я хотів би привести в українську політику якомога найбільше нових облич», — заявив Вакарчук.

Музикант підкреслив, що влада як така його не цікавить, а діяти його підштовхує «розчарування сучасним станом української політики. «Дивитися на ці обличчя на білбордах навколо Києва нестерпно», — заявив Вакарчук.

“I am in and you will know more soon,” Sviatoslav Vakarchuk, Okean Elzy frontman at The British Ukrainian Society event...

Gepostet von Ukrainian Institute, London am Dienstag, 22. Januar 2019

Музикант додав, що не вірить у революції, оскільки «вони не забезпечують стійких рішень». Крім того, лідер «Океану Ельзи» додав, що під час президентської кампанії необхідно зосередитися на внутрішніх проблемах. «Боротьба з корупцією та трансформація судової системи мають бути в центрі уваги», — підкреслив музикант.