Нардеп від «Блоку Петра Порошенка» стала радником кандидата в президенти Гриценка

Автор:
Олена Мельник
Дата:

Сироткіна Анастасія / УНІАН

Депутат Верховної Ради Світлана Заліщук («Блок Петра Порошенка»), член Комітету закордонних справ, стала радником лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка.

Про це нардеп повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Я прийняла пропозицію Анатолія Гриценка стати радником кандидата у президенти з міжнародних питань. Це моя країна, і я рада, що в мене є шанс використати свій досвід, контакти та можливості, щоб посилити підтримку наших європейських прагнень, протидію «Північному потоку — 2», сприяти звільненню заручників, військовій та політичній підтримці в протидії агресії», — зазначила Заліщук.

Нардеп наголосила, що рік виборів «буде тяжким випробуванням для України, і для зовнішнього напрямку зокрема».

Вона також додала, що зараз разом з українською делегацією працює на Всесвітньому економічному форумі у Швейцарі.

«Україна недостатньо присутня в адженді Форуму в Давосі. Тому бачу завдання на двосторонньому рівні збільшити нашу присутність в Давосі. Готова до бою», — написала Заліщук.

Чотири роки своєї роботи в парламенті я найбільше присвятила просуванню України на міжнародній арені. Рік виборів буде...

Gepostet von Svitlana Zalishchuk am Mittwoch, 23. Januar 2019

Раніше до передвиборчої команди Гриценка приєднався генерал Служби безпеки України Віктор Трепак — колишній перший заступник голови СБУ, начальник Головного управління з боротьби з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління.

  • Анатолій Гриценко вже зареєструвався кандидатом у президенти на виборах у березні 2019 року.
  • Передвиборча кампанія на посаду президента стартувала 31 грудня 2018 року. Документи для реєстрації ЦВК буде приймати до 3 лютого 2019 року. Вести передвиборну агітацію кандидатам дозволяється після офіційної реєстрації і до 00:00 29 березня 2019. Результати виборів президента повинні бути встановлені до 10 квітня 2019 року. А восени цього ж року в Україні відбудуться парламентські вибори.
  • За законом, жодних обмежень у кількості кандидатів, які можуть балотуватися на посаду президента, в Україні немає. Щоб зареєструватися, кандидат має внести 2,5 млн грн застави, а також надати щорічну декларацію про доходи. У разі програшу гроші не повертаються.