Батько Гандзюк звинуватив голову Херсонської обладміністрації та голову облради у звʼязках з головним підозрюваним у вбивстві

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Батько вбитої радниці мера Херсона та активістки Катерини Гандзюк заявив, що головний підозрюваний в організації вбивства, Олексій Левін (справжнє прізвище — Москаленко), співпрацював з головою Херсонської ОДА Андрієм Гордєєвим (від БПП) та головою облради Владиславом Мангером (від партії «Батьківщина»), а тому політсили Петра Порошенка та Юлії Тимошенко для нього тепер — «партії вбивць».

Віктор Гандзюк зробив свою заяву на засіданні Тимчасової слідчої комісії (ТСК).

Засідання тимчасової слідчої комісії розслідування вбивства Катерини Гандзюк та нападів на інших активістів.

Gepostet von Хто замовив Катю Гандзюк? am Montag, 28. Januar 2019

«Ці люди повинні зникнути з політичного горизонту. Вони скомпроментовані назавжди. [...] Для мене тепер партія «Батьківщина» — це партія вбивць моєї дочки. Для мене тепер «Блок Петра Порошенка» — це партія вбивць моєї дочки», — заявив він.

У своєму зверненні Віктор Гандзюк зазначив, що генпрокурор Юрій Луценко, Служба безпеки України і Міністерство внутрішніх справ, на його думку, від початку знали замовника вбивства. «Знали і мовчали. І тепер мовчать... Мені байдуже, як усі ці люди будуть брехати, що у них немає повноважень, щоб покарати винних», — сказав він.

«Вірю, що і Петро Порошенко, і Юлія Тимошенко не готові йти на вибори в крові. Вірю, що вони почують біль батька, який втратив дочку, і швидше відмовляться від будь-яких звʼязків із цинічним вбивством моєї Каті», — заявив Гандзюк.

У кінці своєї промови він додав, що не буде давати інших коментарів, після чого попрощався.

У грудні 2018 року депутат Верховної Ради і член Тимчасової слідчої комісії у справі Гандзюк Мустафа Найєм (БПП) повідомив, що ключовий підозрюваний у справі Гандзюк — Олексій Москаленко, 41-річний бізнесмен з кримінальним минулим з Херсона. За словами нардепа, чоловік виїхав з України у Домініканську республіку. Раніше Москаленко був засуджений за серію вбивств разом зі своїм батьком, теж Олексієм Москаленком. Вийшов на волю у червні 2016 року за так званим «законом Савченко».

Перед цим генпрокурор Юрій Луценко назвав чоловіка на прізвище Левін підозрюваним в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк.