«Це політична провокація». Херсонський губернатор та голова облради відповіли на звинувачення батька Гандзюк у причетності до вбивства

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Гусаков Вячеслав / УНІАН

Губернатор Херсонської області Андрій Гордєєв та голова обласної ради Владислав Мангер відповіли на звинувачення батька радника мера Херсона та активістки Катерини Гандзюк у причетності до замовного вбивства. Вони заявили, що всі слова на їхню адресу — політична провокація.

Андрій Гордєєв у Facebook написав, що «батьківське горе використовується у політичних маніпуляціях негідниками, які стоять у тіні».

Я розумію емоції батька Катерини ГандзюкВін втратив найдорожче - єдину доньку, яку плекав всім серцем.Таку втрату не...

Gepostet von Андрій Гордєєв am Montag, 28. Januar 2019

«Він бʼється, як кожен би на його місці, щоб знайти справедливість! Проте, шукаючи справедливість, важливо не зачіпати безневинних людей, мішаючи всіх докупи. Як це не було б важко, треба намагатися не піддаватися на провокації нечистих людей», — зазначив він.

Чиновник додав, що готовий допомагати розслідуванню, і «справу буде доведено до кінця».

Владислав Мангер у Facebook написав, що «використовувати вбитих горем людей у політичній боротьбі — це верх цинізму».

Дуже співчуваю батькам Катерини і вважаю, що використовувати вбитих горем людей в політичній боротьбі – це верх...

Gepostet von Vladislav Manger am Montag, 28. Januar 2019

«З особами, яким закидають організацію нападу, і з тими, хто його виконував, жоднихх ділових, професійних або особистих стосунків не мав. [...] Очевидно, що спроби дискредитувати обласну раду мають на меті розхитування ситуації на Херсонщині», — йдеться в повідомленні Мангера.

Він також висловив сподівання, що поліція незабаром зʼясує правду.