Apple планує запустити власний потоковий сервіс-конкурент Netflix у квітні 2019 року

Автор:
Ольга Матвєєва
Дата:

Apple є однією з найбільших компаній, що готуються конкурувати в «потокових війнах». Вона збирається запустити власний стримінговий сервіс уже в квітні 2019 року. Про це пише Verge.

«Ми будемо брати участь у світі оригінального контенту», — заявив генеральний директор Тім Кук інвесторам. «Ми підписали багаторічне партнерство з Опрою. Але сьогодні я не готовий говорити більше. Ми взяли кілька чудових людей, яким я дуже довіряю, і вони працюють дуже старанно».

Apple збирається робити ставку на поєднання унікального оригінального контенту і простий доступ до сторонніх потокових сервісів. Мета полягає в тому, щоб продовжити взаємини з такими компаніями як HBO, на які користувачі можуть підписатися через App Store, а також пропонувати оригінальний контент Apple у тому ж дусі, що і Netflix та Hulu.

  • Компанія Apple планує знизити ціни на деякі зі своїх флагманських моделей iPhone вдруге за 12 років. У тих країнах, де надто впав курс місцевої валюти стосовно долара, вартість смартфонів повернуть на рівень, близький до цін 2017 року. Про це заявив генеральний директор Apple Тім Кук.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо