Адвокат: Наймолодшого українського військовополоненого моряка могли заразити гепатитом В

Автор:
Ольга Матвєєва
Дата:

Андрія Ейдера, наймолодшого з військовополонених українських моряків, утримуваних у російських СІЗО, могли заразити гепатитом у вʼязниці. Про це пише на своїй сторінці в соціальній мережі адвокат Микола Полозов, посилаючись на дані захисниці Ейдера Олександри Маркової.

«Є серйозні підозри, що пораненого військовополоненого Андрія Ейдера заразили в медсанчастині СІЗО «Матросская тишина» гепатитом В. Якщо аналізи підтвердяться, то це зовсім щось позамежне», — написав він.

Правозахисниця Маркова зазначила, що офіційне підтвердження цього можна буде отримати тільки на наступному тижні.

Есть серьёзные подозрения, что раненого военнопленного Андрея Эйдера заразили в медсанчасти СИЗО «Матросская тишина» гепатитом В.Если анализы подтвердятся, то это совсем что-то запредельное #POW

Gepostet von Nikolai Polozov am Freitag, 1. Februar 2019

«Офіційне підтвердження цього буде тільки на початку наступного тижня, коли я особисто побачу епікриз, який все-таки видали Андрію при переводі з «Матросской тишины» в «Лефортово», — написала вона. Також вона зробила акцент на тому, що в тому випадку, якщо Ейдер захворів не в тюрмі, то до місцевих лікарів все одно будуть питання, наприклад — як хворобу не змогли виявити протягом двох місяців.