Мосійчук подав позови до суду проти Супрун і Гройсмана. Засідання має відбутися 15 лютого

Автор:
Ольга Матвєєва
Дата:

Мусієнко Владислав / POOL / УНІАН

Виконуюча обовʼязки міністра охорони здоровʼя Уляна Супрун заявила, що народний депутат від «Радикальної партії» Ігор Мосійчук подав проти неї два позови, в тому числі — позов за відсутність у неї повноважень до виконання обовʼязків міністра. Засідання суду заплановано на 15 лютого. Всього депутат подав чотири позови — два проти неї, і два — проти премʼєра Володимира Гройсмана. Про це вона написала на своїй сторінці в соціальній мережі.

Супрун повідомила, що Окружний адміністративний суд Києва вже розглядав подібні позови і не задовольнив жоден з них. 2017 року судді цього суду ухвалили дві постанови, які встановили правомірність її призначення та виконання обовʼязків міністра охорони здоровʼя України.

15 лютого суд проти мене.Розглядатиметься позов народного депутата Ігоря Мосійчука щодо відсутності у мене компетенцій...

Gepostet von Уляна Супрун am Montag, 4. Februar 2019

Мосійчук, зі свого боку, на сторінці в Facebook зазначив, що впевнений у програші Супрун.

«Cупрун знає, що справді немає достатніх повноважень, щоб обіймати цю посаду. Знає, що програє цей суд. А тому вона використовує той останній жалюгідний аргумент, що й усі інші, хто немає чим мені заперечити — посилається на сфабриковану проти мене кримінальну справу та змонтоване відео. Фальшиві повноваження і фальшива аргументація», — написав він.

Очевидна істерика Уляни Супрун, щодо призначеного судового розгляду мого позову про відсутність в неї повноважень для...

Gepostet von Ігор Мосійчук am Montag, 4. Februar 2019
  • Виконуюча обовʼязки міністра охорони здоровʼя Уляна Супрун отримала пʼять повісток до Печерського суду на розгляд справ про адмінправопорушення.
  • Уляну Супрун викликали на допит у Генпрокуратуру . За її словами, це повʼязано із заявами колишнього ректора Одеського медуніверситету Валерія Запорожана.