Екс-главі Фіскальної служби Продану дозволили зняти електронний браслет та виїжджати за кордон

Автор:
Олена Мельник
Дата:

Ратинський В'ячеслав / УНІАН

З колишнього виконувача обовʼязків голови Державної фіскальної служби (ДФС) Мирослава Продана рішенням суду зняли електронний браслет. Також йому повернули закордонний паспорт. Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура у Facebook.

Зазначається, що 4 лютого Солом’янський районницй суд Києва частково задовольнив клопотання САП про продовження строку дії процесуальних обов’язків Продана.

«Слідчий суддя, всупереч позиції прокурорів, відмовив у продовженні обов’язків носити електронний засіб контролю та здати на зберігання документ для виїзду за кордон. Фактично судом надано можливість підозрюваному безконтрольно пересуватись та виїздити за кордон», — наголошують у САП.

Мотиви такого рішення поки невідомі, оскільки оголошено лише короткий його текст. У САП додають, що рішення слідчого судді оскарженню не підлягає.

СУД ЗНЯВ ЕЛЕКТРОННИЙ БРАСЛЕТ ТА ПОВЕРНУВ ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ КОЛИШНЬОМУ ВИКОНУВАЧУ ОБОВ’ЯЗКІВ ГОЛОВИ ДФС МИРОСЛАВУ...

Gepostet von Спеціалізована антикорупційна прокуратура am Montag, 4. Februar 2019
  • Продан виконував обовʼязки голови ДФС з березня 2017 до вересня 2018 року. Він почав керувати відомством після того, як відносно попереднього керівника, Романа Насірова, почали розслідування, яке завершилося його відставкою.
  • 3 грудня 2018 року Соломʼянський районний суд Києва відпустив Продана на поруки .Він повинен був повідомляти суд про зміну місця проживання, здати свої паспорти, зокрема для виїзду за кордон, а також носити електронний браслет.
  • Екс-чиновника підозрюють у тому, що він з липня 2016 до червня 2018 року привласнив понад 89 млн грн.