У США заарештували двох підлітків. Один із них сказав Siri, що збирається «влаштувати стрілянину в школі»

Перегляди:
1381
Автор:
Ольга Матвєєва
Дата:
У США заарештували двох підлітків. Один із них сказав Siri, що збирається «влаштувати стрілянину в школі»

Jon Tyson / Unsplash

Поліція штату Індіана у США заарештувала двох школярів після того, як 13-річний підліток сказав голосовому помічнику Siri, що збирається «влаштувати стрілянину в школі». Про це повідомили місцеві правоохоронні органи, пише Тhe Huffington Post.

Siri відповіла хлопчикові списком місцевих шкіл у Вальпараїсо, які розташованы поблизу. Пізніше школяр розмістив скріншот своєї розмови з цифровим помічником у соціальних мережах, і люди, які бачили цей пост, зв'язалися з поліцією. Підлітка заарештували в той же день.

Також був заарештований ще один 14-річний хлопчик, чиї фотографії зброї були додані в пост.

Молодшого підлітка звинуватили у погрозах вчинити кримінальний злочин. Але слідчі пізніше вирішили, що його загроза не заслуговує на довіру. Було виявлено, що «хлопчик не має доступу до зброї та опублікував фотографію в соціальних мережах як жарт», — повідомила поліція Вальпараїсо в своєму пості на Facebook. «Підліток не становив прямої загрози конкретній людині, школі чи шкільній системі». Однак поліцейське управління попередило, що «до таких речей ставиться дуже серйозно».

Police Investigating School ThreatThe Valparaiso Police are investigating a general threat to school safety made today...

Gepostet von Valparaiso Police Department am Donnerstag, 31. Januar 2019
  • 16-річний підліток був заарештований після того, як один чоловік був зарізаний, а інший поранений в церкві саєнтології в Сіднеї.
  • Пресненський суд Москви відклав розгляд питання про арешт підлітка, у якого напередодні поліція знайшла саморобний вибуховий пристрій. Учень 8-го класу Кирило зібрав вдома саморобний вибуховий пристрій і хотів підірвати його в День народної єдності.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо