Генпрокуратура внесла до ЄРДР відомості про держзраду та посягання на територіальну цілісність Медведчуком

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Генпрокуратура внесла у Єдиний реєстр досудових розслідувань (ЄРДР) відомості про посягання на територіальну цілісність України та держзраду лідером організації «Український вибір» та політпартії «Опозиційна платформа — За життя» Віктором Медведчуком.

Про це у Facebook повідомила прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган.

5 лютого 2019 року Генеральною прокуратурою України за зверненням народного депутата Тетерук Андрій до ЄРДР внесені...

Gepostet von Лариса Сарган am Dienstag, 5. Februar 2019

«Генеральною прокуратурою України за зверненням народного депутата Андрія Тетерука до ЄРДР внесено відомості про вчинення Медведчуком В. В. кримінальних злочинів, передбачених ч. 1 ст. 110 КК України і ч. 1 ст. 111 КК України», — написала вона.

Депутат від партії «Народний Фронт» Андрій Тетерук у Facebook подякував генпрокурору Юрію Луценку за оперативну реакцію на депутатське звернення і висловив сподівання, що діяльність Медведчука в Україні буде розслідувана ретельно.

Дякую Юрій Луценко за оперативне реагування на моє депутатське звернення. Сподіваюсь, що заяви і діяльність Медведчука в...

Gepostet von Тетерук Андрій am Dienstag, 5. Februar 2019

«Сподіваюся, що заяви і діяльність Медведчука в Україні будуть ретельно розслідувані, а сам Медведчук стане, нарешті, токсичним для інших політиків нашої країни», — написав він.